top of page
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram

VR ESCAPE ROOM GAMES

Signal Lost

Kāds noslēpums slēpjas kosmosa stacijā, kas tagad šķiet bez dzīvības, un kur pazuda tās apkalpe? Atrodi atbildes un salabo galveno borta datoru, lai novērstu katastrofu.

House of Fear Original

Nakts. Pamesta, pussagruvusi būdiņa mežā. Stūros zirnekļi saauduši tīklus, grīdu klāj bieza putekļu kārta un redzamas tikai vecas, salauztas mēbeles. Nav nevienas dzīvas dvēseles. Izskatās, ka būdiņa jau sen ir pamesta, bet vai tas tā patiešām ir?

House of Fear Cursed souls

Baisa un nomācoša māja, kurā nepārtraukti mirgo gaismas un caur sienām dzirdami nervus stindzinoši trokšņi, lai gan neviena cita nav. Biedējoši čuksti. Negaidīti un dusmu pilni kliedzieni. Tumsā mītošas ēnas. Jo vairāk uzzini par šīs mājas pagātni, jo dziļāk tavā dvēselē tā iekļūst.

House of Fear Call of blood

Aukstā Helovīna rītā tās sienas bija liecinieces neizsakāmai šausmām: personāla un visu pacientu bezasins ķermeņi izkaisīti visur. Jūs esat forenzes izmeklētājs sacensībā ar laiku. Izšķidiniet noslēpumu, atrastiet pazudušos un lūdziet, lai jūs nestāvaties nākamajā upurī.

Mission SIGMA

Slepenie dienesti ir atraduši un neitralizējuši teroristu, kurš pēdējos desmit gadus slēpās pamestajā pilsētas daļā. Diemžēl tā ir vienīgā labā ziņa. Izrādās, ka uz pamestas augstceltnes jumta maniaks ir uzstādījis kodolgalviņu ar taimeri. Pati ēka ir pārvērsta aizsargtornī ar sarežģītiem slazdiem un šķēršļiem.Tevi ieteica kā šādu uzdevumu speciālistu. Slepenais dienests palīdzēs tev iekļūt pagalmā, bet pārējais ir tavā ziņā. Vai spēsi tikt garām visiem slazdiem un novērst kodolieroču uzbrukumu?

The Prison

Tava policistu komanda jau gadiem ilgi nenogurstoši cīnās pret noziedzīgiem grupējumiem. Pēdējā lielā operācijas ļāva atklāt vairākus korumpētus augsta līmeņa policijas darbiniekus. Tomēr, kas augstu kāpj, reizēm arī zemu krīt. Esi iesēdināts, tomēr tavi draugi joprojām ir brīvībā. Bēgšanas plāns ir gatavs, un tagad tev nokļūšanai brīvībā un sava goda atjaunošanai būs nepieciešama visa iespējamā drosme, viltība un veiksme. Tikai brīvībā varēsi turpināt savu cīņu par taisnīgumu!

Survival

Jūs plānojāt neaizmirstamu brīvdienu ceļojumu ar draugiem. Tomēr jūs necerējāt, ka tas pārvērtīsies par izdzīvošanas skolu. Zibens iespēra lidmašīnā, un tā avarēja blakus nelielai neapdzīvotai salai Klusajā okeānā. Pilota kabīnes raidītājs nedarbojas pareizi un neļauj to noskaņot uz radioviļņiem, kas nepieciešami, lai izsauktu palīdzību. Kas zina, cik ilgi jums būs jāgaida, līdz meklēšanas komanda jūs atradīs ... Pa to laiku jūs esat šokā, nobijies un ciešat no bada. Apkārt nav nekādu krājumu un nekā cita, kā vien savvaļas daba. Laika apstākļi pasliktinās, un jums ir nepieciešama vieta, kur paslēpties. Izmantojiet savu loģisko domāšanu, lai izdzīvotu. Izpētiet, ko var atrast salā un kā tas var palīdzēt jums palikt dzīvam.

Sanctum

Pasaulē ir tādas tumšas vietas, kurās labāk nenkoļūt – vietas, kur piepildās visas tavas slēptākās bailes. Esi saņēmis vēstuli no vecas draudzenes un cīņubiedres bīstamos piedzīvojumos ar lūgumu pēc palīdzības. Vēstulē viņa stāsta par cilvēku pazušanas gadījumiem apkārtējos mežos. Jums jāveic izmeklēšana. Esiet piesardzīgi, jo tiekoties ar senu spēku, kas mīt zem veca, pamesta klostera, jūs riskēsiet ne tikai ar savām dzīvībām, bet arī ar pazudušo dvēselēm. Šī drūmā svētnīca slēpj briesmīgus noslēpumus.

Jungle Quest

Pastaigājoties pa parku esi atradis portālu, kas ved uz noslēpumainu pasauli. Tavā priekšā parādās pārsteidzošs dzīvnieku rezervāts. Bet kā nokļūt atpakaļ? Lai atrastu ceļu mājup, tev jāsaliek puzles un jāizpēta noslēpumainā lidojošo salu pasaule.

Cyberpunk

​Ir 22. gadsimta sākums. Straujais tehnoloģiskais progress ir izraisījis sabiedrības sabrukumu. Cilvēki sākuši pārlieku modificēt savus ķermeņus. Korporācijas savstarpēji karo par datiem, kas ir kļuvuši par vērtīgāko preci tirgū. Tava komanda – grupa kiborgu ar īpašām spējām – ir nolēmusi nozagt retus datus no ietekmīgas korporācijas arhīva. Nepamanīti iekļūstiet kompleksā, atrodiet arhīvu, un lejuplādējiet datus. Bet ņem vērā – tas nepavisam nebūs viegli.

Christmass

Ziemassvētki ir apdraudēti! Ziemassvētku vecītis ir iekļuvis sniegavētrā, pazaudējis visas dāvanas un nevar atrast ceļu mājup. Tu esi vienīgais, kas var glābt Ziemassvētkus. Lai palīdzētu vecītim atrast savu māju, tev jāiededz gaismiņas meža lielākajā Ziemassvētku eglītē. Pirms tam tev vēl jānokļūst pie Ziemassvētku vecīša Ziemeļpolā un viss jāsagatavo. Uzzini, kāpēc elfi atsakās strādāt un kāpēc bērni nesaņem dāvanas. Steidzieties kopā ar vecīša labākajiem palīgiem ziemeļbriežiem atkal sapost pašu pirmo Ziemassvētku eglīti!

Chernobyl

Ja vien mēs varētu mainīt pagātni vai būt aculiecinieki notikumiem, kas mainījuši pasauli… Vai ir iespējams mainīt likteni? Doties atpakaļ laikā, lai redzētu, vai var mainīt situāciju, no kuras, šķiet, nebija izejas. Kas notika avārijas naktī? Kas notika pēc tam? Rast atbildes uz jautājumiem, kas līdz šim palikuši neatbildēti. Černobiļas spoku pilsēta var pastāstīt par sevi… stāstu, kas maksāja dzīvības. Katastrofa, kas mūs joprojām ietekmē…

Belko Experiment

The Belko Experiment ir spēle, kas raisa ironiskas pārdomas par to, kā izdzīvot darba vietā! Spēles dalībniekiem nākas atrisināt virkni prāta uzdevumu un mīklu, lai pagūtu izkļūt no ofisa un apturētu eksploziju. Vai ar 15 minūtēm būs gana?

Alice

Piedalies notikumu virpulī un iedomājies sevi Alises vietā! Ienirsti īstā burvju pasaulē! Tev ir jāatklāj Brīnumzemes laiku nobūrušās Sirds karalienes noslēpumus. Izdzer sarukšanas dziru un seko Baltajam trusim cauri sarežģītajiem labirintiem pasaulē aiz palielināmā stikla, kur viss ir apgriezts ar kājām gaisā.

bottom of page