top of page
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram

Ar standarta sistēmu var spēlēt visas ierastās VR spēles. Ir pieejami visdažādākie žanri – šaušana, lokšaušana, slēpošana, stratēģijas un šausmu spēles, ka arī izlaušanās spēles.

VIRTUĀLĀ REALITĀTE

Virtuālajā realitātē ir iespējams spēlēt arī autobraukšanas spēles. Speciāli aprīkots simulātors nodrošinās tādas sajūtas, kādas parasts ekrāns nespēj sagādāt. 

VR AUTOSACĪKŠU SIMULATORI

Pati jautrākā VR spēļu daļa ir tieši komandas spēles. Izaicini savu draugu, kolēģi, sievu vai bērnu uz virtuālo divkauju, vai apvienojiet spēkus un izejiet kādu no escape room spēlēm.

KOMANDAS SPĒLES

Aktīvākā un tehnoloģiski attīstītākā VR pieredze – brīvās staigāšanas (free-roam) arēna. Spēlētājiem ierobežotā laukumā tiek izveidota virtuāla 3D arēna, kurā var sacensties viens pret otru lāzertaga tipa spēlē. Spēle pieejama tikai Jelgavas studijā!

BRĪVĀS STAIGĀŠANAS VR ARĒNA

(FREE-ROAM)

​​VIRTUĀLĀ REALITĀTE

Virtuālā realitāte ir datora radīta trīsdimensionāla vide ar kuru ir iespējams mijiedarboties. Atšķirībā no līdz šim ierastajām datorspēlēm, Jums būs nepieciešama ne tikai stratēģiskā domāšana, bet arī fiziskā izturība, jo jau pēc piektās spēļu minūtes jutīsiet, ka nodarbināt ne tikai savu prātu, bet arī ķermeni.

​​VIRTUĀLĀ REALITĀTE

bērni_spēlē_vr_virtuālo_realitāti_izbauda_visi.jpg
vr_speles_virtuala_realitate_riga_latvija_vrgaming_salons.jpg

Vai virtuālā realitāte 

ir piemērota visiem?

Virtuālās realitātes spēles var spēlēt ikviens sākot no 7 gadus vecuma. Mūsu praksē esam pierādījuši, ka VR spēles sniedz  prieku un jautrību gan jauniešiem, gan pieaugušajiem un pat arī senioriem! Galvenais izvēlēties sev interesējošo spēles žanru un tad vari doties aizraujošajā VR piedzīvojumā!

VR spēles

Piedāvājam plašu klāstu ar dažādāko žanru virtuālās realitātes spēlēm. Izmēģini labākās viena spelētāja (single-player) spēles vai nāc ar draugiem un spēlējat kādu no komandas spēlēm (multiplayer), kur kopīgi var spēlēt no 2 līdz pat 6 spēlētājiem! 

bottom of page