top of page
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
STRĀDĀJAM KATRU DIENU NO 13:00 - 21:00 (SVĒTDIENĀS PĒC REZERVĀCIJAS)

Info@vrgaming.lv  |   +371 24882404   |   Stabu iela 20, Rīga  | Darba laiks: no 13:00 līdz 21:00

VIRTUĀLĀ REALITĀTE

Virtuālā realitāte ir datora radīta trīsdimensionāla vide ar kuru ir iespējams mijiedarboties. Atšķirībā no līdz šim ierastajām datorspēlēm, Jums būs nepieciešama ne tikai stratēģiskā domāšana, bet arī fiziskā izturība, jo jau pēc piektās spēļu minūtes jutīsiet, ka nodarbināt ne tikai savu prātu, bet arī ķermeni.

STANDARTA VIRTUĀLĀS REALITĀTES SISTĒMAS

Uz standarta sistēmas varēsiet spēlet visas ierastās VR spēles, pieejami visdažādākie žandri, sākot ar šaušanu, lokšaušanu, slēposanu, šausmu, stratēģijas līdz pat escape room spēlēm.

AUTOSACĪKŠU SIMULĀTORI
AR VR BRILLĒM

Virtuālajā realitātē ir iespējams spēlēt arī autobraukšanas spēles. Speciāli aprīkots simulātors nodrošinās tādas sajūtas, kādas parasts ekrāns nespēj sagādāt. 

KOMANDAS SPĒLES

Uz standarta sistēmas varēsiet spēlet visas ierastās VR spēles, pieejami visdažādākie žandri, sākot ar šaušanu, lokšaušanu, slēposanu, šausmu, stratēģijas līdz pat escape room spēlēm.

VAI VIRTUĀLĀ REALITĀTE IR PIEMĒROTA VISIEM?

Virtuālās realitātes spēles var spēlēt ikviens sākot no 7 gadus vecuma. Mūsu praksē esam pierādījuši, ka VR spēles sniedz  prieku un jautrību gan jauniešiem, gan pieaugušajiem un pat arī senioriem! Galvenais izvēlēties sev interesējošo spēles žanru un tad vari doties aizraujošajā VR piedzīvojumā!

VR SPĒLES

Piedāvājam plašu klāstu ar visdažādākā žanra virtuālās realitātes spēlēm. Izmēģini labākās viena spelētāja "Single-player" spēles vai nāc ar draugiem un uzspēlējat kādu no komandas spēlēm "Multiplayer" komandās no 2 līdz pat 6 spēlētājiem! 

VR GAMING SALONS

VR gaming salona atradīsi 8 virtuālās realitātes sistēmas.

VIP Telpa -  2 HTC Vive PRO VR sistēmas
Arkāde - 4 Oculus Rift S VR sistēmas

Auto SIM telpa - Divi autosacīkšu SIM  ar HTC Vive PRO un Index VR sistēmām

bottom of page