top of page
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram

VR SPORTA SPĒLES

First Person Tennis

First Person Tennis izmanto visnovatoriskāko fizikas tehnoloģiju, lai reproducētu īstos tenisa sitienus VR vidē. Šī tenisa sēle ir paredzēts visu vecumu tenisistiem, simulatoram ir dažādas grūtības pakāpes un iespējas piemērot sarežgītību jebkurām vajadzībām.

Fruit Ninja VR 2

Visu laiku sulīgākās VR spēles turpinājums! Izveidojiet savu asmeņu un loku kolekciju. Šķērsojiet savu ceļu caur unikāliem līmeņiem un minispēlēm. Izpētiet dinamisko Fruitasia pasauli un kļūstiet par īstu Fruit Ninja meistaru!

Walkabout Mini Golf

Iepazīstiet jautro un skaisto pasauli, kas piepildīta ar labākajiem mini golfa laukumiem, ko jebkad esat redzējis! Spēlējiet pats vai izaiciniet savus draugus privātā spēlē ar līdz pat 5 cilvēkiem.

Kayak VR: Mirage

Kayak VR: Mirage ir satriecošs un uzmundrinošs ceļojums pa skaistām un unikālām vietām, kas īpaši pielāgots virtuālajai realitātei. Manevrējiet mūsu pilnībā fiziski precīzo kajaku ap kontrolpunktiem un kronējiet sevi visātrāk, vai arī ņemiet mieru un izmantojiet bezmaksas viesabonēšanas režīmu nesteidzīgam ceļojumam un baudiet ainavu

Table Top Tennis

Galda teniss , kuru Tu vari spēlēt pret savu draugu vai kādu citu spēlētāju.

Ghoalie Challange

Kļusti par hokeja vārstsargu un atvairi pēc iespējas vairāk vārtos raidītās ripas!

THE LAB

Pārbaudi savas lokšaušanas prasmes. Aizsargā cietokšņa vārtus no uzbrucējiem cik vien ilgi spēj! Jo ilgāk izturēsi, jo vairāk un ātrāki paliks uzbrucēji. Izmēģini arī vairākas citas mini spēlītes.

Fancy Skiing

Aizraujoša kalnu slēpošanas spēle, kura ļoti labi pārbaudīs spēlētāja balancu un vestibilāro stāvokli. Brīdinām, ka pirmajās spēles reizēs, spēlētāji mēdz zaudēt balancu un krist.

CREED

CREED Filmas iedvesmota boksa spēle. Cīnies viens pret datora vadītu pretinieku, vai izaicini draugu uz kārtīga VR boksa duēli! Fiziskā izturība un cīņas prasmes ir ļoti svarīgs spēles elements.

Elven Assassin

Aizraujoša un interaktīva virtuālās realitātes spēle komandām. Spēlējiet komandā cīnoties pret datoru kontrolētiem monstriem, vai izaiciniet viens otru uz PVP cīņu un pierādiet kurš no Jums ir labākais un precīzākais lokšāvējs!

bottom of page