top of page
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram

VR ŠAUSMU SPĒLES

Inside The Backrooms

Šausmu spēle līdz 4 spēlētājiem, kurā Jūs ar draugiem cīnīsieties, lai izbēgtu no dažādiem aizmugures telpu līmeņiem, risinot dažādas mīklas ar dažādiem mehāniķiem katrā no tām. Būs jāizpēta katra telpa, jāmeklē elementi, kas palīdz turpināt virzīties uz priekšu visas spēles garumā un atslēgt jaunas zonas, taču, jo tālāk dosies, jo bīstamāk tas būs, šajā zonā jāpievērš liela uzmanība, jāidentificē katra entītija un jāzina, kā no tām izvairīties, ja gribas izdzīvot.

The Walking Dead: Saints & Sinners

Saints & Sinners ir spēle, kas atšķiras no citām The Walking Dead visumā. Katrs izaicinājums un katrs pieņemtais lēmums ir TAVĀ izvēlē. Cīnies ar zombijiem, dodies caur Ņūorleānas appludinātām drupām un nokļūsti svarīgu lēmumu priekšā, kas ietekmēs ne tikai tevi, bet arī citus izdzīvojušos.

The Walking Dead Onslaught

Izdzīvošanā nekad nav miera. Spēle ir atveidota pēc AMC seriāla The Walking Dead. Sagatavojieties zombiju uzbrukumam, uzņemoties savu iecienītākā šova varoņu lomas un stājoties pretī šīs apokaliptiskās jaunās pasaules šausmām un cilvēciskumam.

Devour

DEVOUR ir kooperatīva šausmu izdzīvošanas spēle 1-4 spēlētājiem. Apturiet apsēstos kultus, pirms tie jūs ievelk ellē. Skrien! Kliedziet! Slēpies! Tikai netiec pieķerts.

After The Fall

Sadarbojieties ar līdz pat 3 draugiem un iepazīstieties ar aizraujošo VR pasauli, kas ir piepildīta ar mežonīgiem zombijiem, kuri ir mutējušies iekš nerimstošajiem aukstumiem.
Dodieties uz postapokaliptiskās Losandželosas atliekām, izmantojiet nāvējošus ieročus un postošas spējas ar reālām dzīves kustībām attīstot savu kaujas stilu. Cīnieties ar zombiju bariem un spēcīgiem bosiem, cenšoties atstāt pilsētu par labāku vietu nekā jūsu priekšgājēji.

Phasmophobia

Phasmophobia ir paranormāla šausmu spēle, ko izstrādājusi un izdevusi britu neatkarīgo spēļu studija Kinetic Games. Tas galvenokārt ir balstīts uz populāro spoku medību hobiju.

Propagation VR

Apvienojot izdzīvošanas šausmas un statisku viļņu šaušanu, Propagation VR liks jūsu adrenalīnam, mēģinot izdzīvot zombiju apokalipsē. Bruņojoties tikai ar ieročiem un dūrēm, cīnieties ar šausminošiem zombijiem un citiem daudzu sugu mutantiem

THE FOREST

Ļoti interesanta izdzīvošanas spēle. Pēc lidmašīnas avārijas Jūs esat nokļuvuši uz vientuļas salas, tomēr, Jūs neesat šeit vienīgie, salu ir apsēduši dažādi briesmoņi, kuri ļoti apgrūtinās Jūsu izdzīvošanas iespējas un misiju izpildi.

Arizona sunshine

Arizona Sunshine ir viena no populārākajām komandas spēlem kurā spēlētājiem būs jāizvairās no zombiju uzbrukumiem un sekojot stāstam izpildīt visdažādākās misijas

bottom of page