top of page
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
123132123.jpg

Viena no jaunākajām un unikālākajām virtuālās realitātes aktivitātēm. Spēles laukumā, kurš tiek izveidots VR brillēs, spēlētājiem ir jāsacenšās vienam pret otru lāzertaga tipa šaušanas spēlē. Aizraujošākā spēles daļa ir tā, ka spēlētājus neierobežo vadi un viņi var brīvi pārvietoties virtuālajā arēnā.

Speciāli izveidota sistēma, aprīkota ar lidaparātu kontroles sistēmu un kustību simulācijas krēslu. Piedāvājam iespēju izlidot ar kara vai komerciālajām lidmašīnām, helikopteriem un pat kosmosa kuģiem. Simulators attēlu projecē standarta ekrānā vai virtuālās realitātes brillēs. 

Turnīra organizēšana nodrošinā azartisku atmosfēru starp visiem viesiem un iederēsies praktiski jebkurā pasākumā. Piedāvājam visdažādākās turnīra spēles, sākot no standrata sporta spēlēm, kā hokejs un autosacīkstes, līdz pat tiešaistes spēlēm kurās vienlaikus vairāki spēlētāji spēlē viens pret otru. Piedāvājam arī individuālas apbalvojuma medaļas un balvas. 

​"Pat Dalī būtu pārsteigts" – šādu atsauksmi deva viens no mūsu radošās darbnīcas apmeklētājiem. Lieliska aktivitāte tiem, kuri vēlās izglītojošu un māksliniecisku pieskaņu savam pasākumam, dot iespēju viesiem iemācīties kaut ko jaunu, kā arī dod iespēju izpausties radoši.

"Nostaļģija" ir vārds, kurš vislabāk raksturotu šo izklaidi. Speciāli Latvijā izveidota arkāde ļaus pasākuma apmeklētājiem atgriezties pagātnē un izspēlēt kādu no labākajām 90. gadu konsoļu spēlēm.

Katram labam pasākumam ir nepieciešama aktīva izklaide, tādēļ virtuālās realitātes spēles ir viena no labākajam izvēlēm. Tās nodarbina ne tikai prātu, bet arī visu ķermeni. Piedāvājam visdažādākās spēles, kuras ir piemērotas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Nomājot vairākas sistēmas, spēlētājiem tiek dota iespēja arī spēlēt vienam pret otru. 

Pasākuma viesiem būs iespēja iejusties īsta autosportista ādā! Piedāvājam pasaules slavenākās autosacīkšu trases tai skaitā arī pašmāju Biķernieku trasi. Autosacīkstes virtuālājā realitātē ir unikāla un salīdzinoši jauna pieredze, kura noteikti pārsteigs lielāko daļu pasākumu viesu. Šī izklaide ir perfekti piemērota dažādu turnīru organizēšanai, kuros ir iespējami individuālie braucieni, vai tiešsaistes sacensība vienam pret otru.

Dejas ir jebkuras ballītes neatņemama sastāvdaļa. Just Dance ir Xbox spēle, kurā Kinect sensors nolasavisas spēlētāja kustības. Spēlētājiem ir uzdevums pēc iespējas precīzāk atkārot ekrānā redzamās deju kustības. Uzvaru gūst spēlētājs, kurš dziesmas beigās ir savācis visvairāk punktus.

Sūti mums informāciju par plānoto pasākumu

bottom of page