top of page
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram

POPULĀRĀKĀS VR SPĒLES

UNDERDOGS

Ietiniet sevi 5 tonnās metāla un dodieties cauri tumšajai UNDERGROUND MECH FIGHTS ainai! Satriec, sasmalcini, sagrauj un saplēs ienaidnieka robotus un mehānismus!

Phasmophobia

Phasmophobia ir paranormāla šausmu spēle, ko izstrādājusi un izdevusi britu neatkarīgo spēļu studija Kinetic Games. Tas galvenokārt ir balstīts uz populāro spoku medību hobiju.

Propagation VR

Apvienojot izdzīvošanas šausmas un statisku viļņu šaušanu, Propagation VR liks jūsu adrenalīnam, mēģinot izdzīvot zombiju apokalipsē. Bruņojoties tikai ar ieročiem un dūrēm, cīnieties ar šausminošiem zombijiem un citiem daudzu sugu mutantiem

Gorilla tag

Spēlē kurā vari iejusties Gorillas ādā un vari doties pa Jungļiem un meklēt sev draugus .

Among US VR

Among Us VR ir vairāku spēlētāju spēle ar divām komandām Crewmates un Impostors. Apkalpes biedriem ir jāveic dažādi uzdevumi, lai izpildītu viņu uzvaras nosacījumu. Viltnieki visādā ziņā šķiet identiski Crewmates, lai gan tos var atšķirt citi krāpnieki. Viņu mērķis ir nogalināt visus Crewmate spēlētājus bez pieķeršanas, un viņi var izmantot rīkus, lai viņiem palīdzētu, piemēram, sabotēt kuģa daļu, kas Crewmates ir jāsalabo, vai izmantot ventilācijas šahtas, lai ātri pārvietotos pa spēles laukumu.

Angry Birds

Angry Birds mobilā spēle veidota speciāli virtuālajai realitātei. Lidini putnus un sagrauj cietokšņus!

Google Tilt Brush

Tilt Brush sniedz iespēju jebkuram radīt prātam neaptveramus trīsdimensionālus mākslas darbus. Glezno ar otu, rotaļājies ar gaismām, ēnām vai vienkārši uzbur savu pasauli. Šajā spēlē telpa ir tavs audekls!

Amerikāņu Kalniņi

Plaša izvēle ar trakākajiem amerikāņu kalniņiem. VR piedzīvojums kuru ikvienam vajadzētu izmēģināt vismaz vienu reizi.

The Blu

Ļoti krāšņi un interaktīvi trīsdimensiāli video par dzīvi okeāna dzīlēs. Viena video ilgums ir aptuveni ap 2 minūtēm.

Richies Plank Experience

Spēlētājam būs iespēja izbaudīt reālistisku pastaigu pa dēli kurš ir novietots vairākus metrus virs pilsētas. Šī spēle pārbaudīs katra spēlētāja augstuma bailes limitus.

THE LAB

Pārbaudi savas lokšaušanas prasmes. Aizsargā cietokšņa vārtus no uzbrucējiem cik vien ilgi spēj! Jo ilgāk izturēsi, jo vairāk un ātrāki paliks uzbrucēji. Izmēģini arī vairākas citas mini spēlītes.

Fancy Skiing

Aizraujoša kalnu slēpošanas spēle, kura ļoti labi pārbaudīs spēlētāja balancu un vestibilāro stāvokli. Brīdinām, ka pirmajās spēles reizēs, spēlētāji mēdz zaudēt balancu un krist.

Space Pirate Trainer

Viena no aktīvākajām VR spēlēm. Spēlētājam būs uzdevums izvairīties no lidojošu robotiņu uzbrukuma aizsargājoties ar ieroča un vairoga palīdzību.

BEATSABER

Viena no populārākajām VR spēlēm pasaulē. Spēlētāja uzdevums ir mūzikas ritmā sašķelt pretīm nākošos kubikus. Ir iespējams izvēlēties dažādas dziesmas un spēles sarežģītības līmeņus.

THE FOREST

Ļoti interesanta izdzīvošanas spēle. Pēc lidmašīnas avārijas Jūs esat nokļuvuši uz vientuļas salas, tomēr, Jūs neesat šeit vienīgie, salu ir apsēduši dažādi briesmoņi, kuri ļoti apgrūtinās Jūsu izdzīvošanas iespējas un misiju izpildi.

CREED

CREED Filmas iedvesmota boksa spēle. Cīnies viens pret datora vadītu pretinieku, vai izaicini draugu uz kārtīga VR boksa duēli! Fiziskā izturība un cīņas prasmes ir ļoti svarīgs spēles elements.

Pavlov VR

Pavlov VR ir CS:GO replika. Spēlē pieejamas vairākas atpazīstamas kartes, kā piemēram The Dust II, Aztec, Office, Pool day un vēl daudzas citas. VR Gaming salonā vari spēlēt šo spēli komandā līdz pat 6 cilvēkiem.

bottom of page