top of page
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram

BĒRNU SPĒLES

Fruit Ninja VR 2

Visu laiku sulīgākās VR spēles turpinājums! Izveidojiet savu asmeņu un loku kolekciju. Šķērsojiet savu ceļu caur unikāliem līmeņiem un minispēlēm. Izpētiet dinamisko Fruitasia pasauli un kļūstiet par īstu Fruit Ninja meistaru!

Walkabout Mini Golf

Iepazīstiet jautro un skaisto pasauli, kas piepildīta ar labākajiem mini golfa laukumiem, ko jebkad esat redzējis! Spēlējiet pats vai izaiciniet savus draugus privātā spēlē ar līdz pat 5 cilvēkiem.

Moss

Kvils ir jauna pele, kura sapņo par diženumu ārpus savas apmetnes robežām. Izpētot mežu, viņa atrod noslēpumainu stikla relikviju un pamodina senu maģiju. Tā kā tēvocim tagad draud briesmas, Kvilai ir jādodas episkā ceļojumā un viņai līdzās esi vajadzīgs Tu! Kopā Jūs dosieties uz aizmirstām valstībām, risināsiet sarežģītas mīklas un cīnīsities ar draudīgiem ienaidniekiem.

Vacation simulatour

Pasaulē, kurā roboti ir aizstājuši visus cilvēku darbus, ieejiet “darba simulatorā”, lai uzzinātu, kā tas ir “darbs”.

Painting VR

Šajā spēlē var zīmēt visu , kas uz sirds! Radīt paši savu mākslas darbu.

Gorilla tag

Spēlē kurā vari iejusties Gorillas ādā un vari doties pa Jungļiem un meklēt sev draugus .

DREAMWORKS VOLTRON VR CHRONICLE

Dreamworks Voltron ir iespēja iejusties drosmīgā Voltronas bruņinieka ādā un kopā ar viņa sabiedrotajiem, Lencu, Henku, Pidžu, Keitu un Širo, dodies bīstamā starpgalaktiskā cīņā!

Summer Funland

Krāšnas atrakcijas un jautrība pārpārēm. Traki amerikāņu kalniņi, jautras mini-spēles, neticami ātrs brauciens ar motociklu caur Gotemu, zemūdens braucieni un kosmosa ceļojumi- Summer Funland aizpūtīs Tevi prom!

Angry Birds

Angry Birds mobilā spēle veidota speciāli virtuālajai realitātei. Lidini putnus un sagrauj cietokšņus!

Job Simulator

Pasaulē, kurā roboti ir aizstājuši visus cilvēku darbus, ieejiet “darba simulatorā”, lai uzzinātu, kā tas ir “darbs”

Google Tilt Brush

Tilt Brush sniedz iespēju jebkuram radīt prātam neaptveramus trīsdimensionālus mākslas darbus. Glezno ar otu, rotaļājies ar gaismām, ēnām vai vienkārši uzbur savu pasauli. Šajā spēlē telpa ir tavs audekls!

Amerikāņu Kalniņi

Plaša izvēle ar trakākajiem amerikāņu kalniņiem. VR piedzīvojums kuru ikvienam vajadzētu izmēģināt vismaz vienu reizi.

The Blu

Ļoti krāšņi un interaktīvi trīsdimensiāli video par dzīvi okeāna dzīlēs. Viena video ilgums ir aptuveni ap 2 minūtēm.

Richies Plank Experience

Spēlētājam būs iespēja izbaudīt reālistisku pastaigu pa dēli kurš ir novietots vairākus metrus virs pilsētas. Šī spēle pārbaudīs katra spēlētāja augstuma bailes limitus.

THE LAB

Pārbaudi savas lokšaušanas prasmes. Aizsargā cietokšņa vārtus no uzbrucējiem cik vien ilgi spēj! Jo ilgāk izturēsi, jo vairāk un ātrāki paliks uzbrucēji. Izmēģini arī vairākas citas mini spēlītes.

Fancy Skiing

Aizraujoša kalnu slēpošanas spēle, kura ļoti labi pārbaudīs spēlētāja balancu un vestibilāro stāvokli. Brīdinām, ka pirmajās spēles reizēs, spēlētāji mēdz zaudēt balancu un krist.

Space Pirate Trainer

Viena no aktīvākajām VR spēlēm. Spēlētājam būs uzdevums izvairīties no lidojošu robotiņu uzbrukuma aizsargājoties ar ieroča un vairoga palīdzību.

BEATSABER

Viena no populārākajām VR spēlēm pasaulē. Spēlētāja uzdevums ir mūzikas ritmā sašķelt pretīm nākošos kubikus. Ir iespējams izvēlēties dažādas dziesmas un spēles sarežģītības līmeņus.

Fruit Ninja

Spēle kura ir veidota uz vispausaulē pazīstamo mobilā telefona spēli “Fruit Ninja”. Ideja ir tā pati, ar divu zobenu palīdzību mēģini sagriezt pēc iespējas vairāk lidojošos augļus

bottom of page