top of page
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram


Five Nights at Freddys help wanted VR

Spēlē ir četrdesmit spēlējamas minispēles, kurām var piekļūt no spēles centra. Daudzas no šīm minispēlēm atjauno sērijas iepriekšējo spēļu mehāniku, un to vadīklas ir pielāgotas, lai tās būtu labāk piemērotas 3D virtuālajai videi. Minispēles ir sadalītas grupās pēc spēles izcelsmes un sakārtotas pēc pieaugošām grūtībām. Visās minispēlēs zaudējot, tiek panākts pārsteigums.

After The Fall

Sadarbojieties ar līdz pat 3 draugiem un iepazīstieties ar aizraujošo VR pasauli, kas ir piepildīta ar mežonīgiem zombijiem, kuri ir mutējušies iekš nerimstošajiem aukstumiem.
Dodieties uz postapokaliptiskās Losandželosas atliekām, izmantojiet nāvējošus ieročus un postošas spējas ar reālām dzīves kustībām attīstot savu kaujas stilu. Cīnieties ar zombiju bariem un spēcīgiem bosiem, cenšoties atstāt pilsētu par labāku vietu nekā jūsu priekšgājēji.

Alice

Piedalies notikumu virpulī un iedomājies sevi Alises vietā! Ienirsti īstā burvju pasaulē! Tev ir jāatklāj Brīnumzemes laiku nobūrušās Sirds karalienes noslēpumus. Izdzer sarukšanas dziru un seko Baltajam trusim cauri sarežģītajiem labirintiem pasaulē aiz palielināmā stikla, kur viss ir apgriezts ar kājām gaisā.

Amerikāņu Kalniņi

Plaša izvēle ar trakākajiem amerikāņu kalniņiem. VR piedzīvojums kuru ikvienam vajadzētu izmēģināt vismaz vienu reizi.

Among US VR

Among Us VR ir vairāku spēlētāju spēle ar divām komandām Crewmates un Impostors. Apkalpes biedriem ir jāveic dažādi uzdevumi, lai izpildītu viņu uzvaras nosacījumu. Viltnieki visādā ziņā šķiet identiski Crewmates, lai gan tos var atšķirt citi krāpnieki. Viņu mērķis ir nogalināt visus Crewmate spēlētājus bez pieķeršanas, un viņi var izmantot rīkus, lai viņiem palīdzētu, piemēram, sabotēt kuģa daļu, kas Crewmates ir jāsalabo, vai izmantot ventilācijas šahtas, lai ātri pārvietotos pa spēles laukumu.

Angry Birds

Angry Birds mobilā spēle veidota speciāli virtuālajai realitātei. Lidini putnus un sagrauj cietokšņus!

Arizona sunshine

Arizona Sunshine ir viena no populārākajām komandas spēlem kurā spēlētājiem būs jāizvairās no zombiju uzbrukumiem un sekojot stāstam izpildīt visdažādākās misijas

BATMAN ARKHAM VR

Piedzīvojiet Gotemas pilsētu caur Pasaules Lielākā Detektīva acīm jaunā "Arkham" noslēpumā. Domājiet kā Betmens. Izmantojiet viņa leģendāros rīkus virtuālajā realitātē, lai atšķetinātu sižetu, kas apdraud Betmena tuvāko sabiedroto dzīvības.

BEATSABER

Viena no populārākajām VR spēlēm pasaulē. Spēlētāja uzdevums ir mūzikas ritmā sašķelt pretīm nākošos kubikus. Ir iespējams izvēlēties dažādas dziesmas un spēles sarežģītības līmeņus.

Belko Experiment

The Belko Experiment ir spēle, kas raisa ironiskas pārdomas par to, kā izdzīvot darba vietā! Spēles dalībniekiem nākas atrisināt virkni prāta uzdevumu un mīklu, lai pagūtu izkļūt no ofisa un apturētu eksploziju. Vai ar 15 minūtēm būs gana?

Black hat cooperative

Black Hat Cooperative ir godalgota slepena spēle, kurā jūs un sabiedrotais pretojas robotu aģentiem, kuri cenšas jūs izņemt no sistēmas. Izpētiet sarežģītus līmeņus, kas piepildīti ar slēptām briesmām, un strādājiet kopā, lai izdzīvotu. Spēlējiet kā āmurs un ložņojiet garām aģentiem, savācot dārgumus, atslēgas un paroles.

Blade & Sorcery

Blade and Sorcery ir viduslaiku fantāzijas simulācijas smilškastes spēle, ko izstrādājusi un izdevusi franču neatkarīgā studija WarpFrog, kas paredzēta tikai virtuālajai realitātei. Cīņas un vides mijiedarbību virza pilna fizikas simulācija.

Boneworks

Boneworks izmanto fiziku gandrīz visos spēles aspektos. Spēlētājs var mijiedarboties ar visiem pasaules objektiem, ņemot vērā objekta izmēru, svaru un materiālu. Mazus priekšmetus, piemēram, krūzes vai āmurus, var viegli paņemt ar vienu roku, savukārt lielākus priekšmetus, piemēram, kastes vai mucas, ir nepieciešams vairāk piepūles. pārvietots. Uz stacionāriem objektiem, piemēram, margām vai sieta žogiem, var uzkāpt, nevis pacelt.

Brookheaven Experiment

Tumsa, pistole un lukturītis, tas ir viss ar ko tev būs jāizdzīvo, uzveicot zombiju uzbrukumus. Brīdinām: mēdz būt baisi!

CREED

CREED Filmas iedvesmota boksa spēle. Cīnies viens pret datora vadītu pretinieku, vai izaicini draugu uz kārtīga VR boksa duēli! Fiziskā izturība un cīņas prasmes ir ļoti svarīgs spēles elements.

Chernobyl

Ja vien mēs varētu mainīt pagātni vai būt aculiecinieki notikumiem, kas mainījuši pasauli… Vai ir iespējams mainīt likteni? Doties atpakaļ laikā, lai redzētu, vai var mainīt situāciju, no kuras, šķiet, nebija izejas. Kas notika avārijas naktī? Kas notika pēc tam? Rast atbildes uz jautājumiem, kas līdz šim palikuši neatbildēti. Černobiļas spoku pilsēta var pastāstīt par sevi… stāstu, kas maksāja dzīvības. Katastrofa, kas mūs joprojām ietekmē…

Christmass

Ziemassvētki ir apdraudēti! Ziemassvētku vecītis ir iekļuvis sniegavētrā, pazaudējis visas dāvanas un nevar atrast ceļu mājup. Tu esi vienīgais, kas var glābt Ziemassvētkus. Lai palīdzētu vecītim atrast savu māju, tev jāiededz gaismiņas meža lielākajā Ziemassvētku eglītē. Pirms tam tev vēl jānokļūst pie Ziemassvētku vecīša Ziemeļpolā un viss jāsagatavo. Uzzini, kāpēc elfi atsakās strādāt un kāpēc bērni nesaņem dāvanas. Steidzieties kopā ar vecīša labākajiem palīgiem ziemeļbriežiem atkal sapost pašu pirmo Ziemassvētku eglīti!

Cosmic Sugar VR

Cosmic Sugar ir vienkārša, bet eleganta GPU vadīta simulācijas telpa. Vive nūjiņas kļūst par pievilcējiem vai atbaidītājiem, kas ļauj veidot miglājus. Vadības ierīces ir ļoti vienkāršas, taču ir nepieciešams zināms laiks, lai izpētītu visas iespējas.

Cyberpunk

​Ir 22. gadsimta sākums. Straujais tehnoloģiskais progress ir izraisījis sabiedrības sabrukumu. Cilvēki sākuši pārlieku modificēt savus ķermeņus. Korporācijas savstarpēji karo par datiem, kas ir kļuvuši par vērtīgāko preci tirgū. Tava komanda – grupa kiborgu ar īpašām spējām – ir nolēmusi nozagt retus datus no ietekmīgas korporācijas arhīva. Nepamanīti iekļūstiet kompleksā, atrodiet arhīvu, un lejuplādējiet datus. Bet ņem vērā – tas nepavisam nebūs viegli.

DOOM VR

DOOM® VFR brings the fast-paced, brutal gameplay fans of the series love to virtual reality. Play as a cybernetic survivor who is activated by the UAC to fight the demon invasion, maintain order, and prevent catastrophic failure at the Mars facility.

DREAMWORKS VOLTRON VR CHRONICLE

Dreamworks Voltron ir iespēja iejusties drosmīgā Voltronas bruņinieka ādā un kopā ar viņa sabiedrotajiem, Lencu, Henku, Pidžu, Keitu un Širo, dodies bīstamā starpgalaktiskā cīņā!

Devour

DEVOUR ir kooperatīva šausmu izdzīvošanas spēle 1-4 spēlētājiem. Apturiet apsēstos kultus, pirms tie jūs ievelk ellē. Skrien! Kliedziet! Slēpies! Tikai netiec pieķerts.

Elven Assassin

Aizraujoša un interaktīva virtuālās realitātes spēle komandām. Spēlējiet komandā cīnoties pret datoru kontrolētiem monstriem, vai izaiciniet viens otru uz PVP cīņu un pierādiet kurš no Jums ir labākais un precīzākais lokšāvējs!

FALLOUT VR

Fallout 4 ir godalgotā spēļu ražotāja Bethesda Game Studios radīts VR piedzīvojums, kas norisinās postapokaliptiskā pasaulē. Šī spēle ir ieguvusi vairāk nekā 200 godalgu, tostarp arī DICE un BAFTA balvu kā gada labākā spēle.

Fancy Skiing

Aizraujoša kalnu slēpošanas spēle, kura ļoti labi pārbaudīs spēlētāja balancu un vestibilāro stāvokli. Brīdinām, ka pirmajās spēles reizēs, spēlētāji mēdz zaudēt balancu un krist.

First Person Tennis

First Person Tennis izmanto visnovatoriskāko fizikas tehnoloģiju, lai reproducētu īstos tenisa sitienus VR vidē. Šī tenisa sēle ir paredzēts visu vecumu tenisistiem, simulatoram ir dažādas grūtības pakāpes un iespējas piemērot sarežgītību jebkurām vajadzībām.

Fruit Ninja

Spēle kura ir veidota uz vispausaulē pazīstamo mobilā telefona spēli “Fruit Ninja”. Ideja ir tā pati, ar divu zobenu palīdzību mēģini sagriezt pēc iespējas vairāk lidojošos augļus

Fruit Ninja VR 2

Visu laiku sulīgākās VR spēles turpinājums! Izveidojiet savu asmeņu un loku kolekciju. Šķērsojiet savu ceļu caur unikāliem līmeņiem un minispēlēm. Izpētiet dinamisko Fruitasia pasauli un kļūstiet par īstu Fruit Ninja meistaru!

Ghoalie Challange

Kļusti par hokeja vārstsargu un atvairi pēc iespējas vairāk vārtos raidītās ripas!

Google Tilt Brush

Tilt Brush sniedz iespēju jebkuram radīt prātam neaptveramus trīsdimensionālus mākslas darbus. Glezno ar otu, rotaļājies ar gaismām, ēnām vai vienkārši uzbur savu pasauli. Šajā spēlē telpa ir tavs audekls!

Gorilla tag

Spēlē kurā vari iejusties Gorillas ādā un vari doties pa Jungļiem un meklēt sev draugus .

Gorn

GORN ir asiņaina VR gladiatoru spēle - simulators. To veidojuši nopelniem bagātie Dienvidāfrikas spēļu ražotāji Free Lives, kuru spēles Broforce un Genital Jousting ieguvušas milzu uzmanību visā pasaulē

Green Hell VR

Green Hell VR ir atvērtās pasaules izdzīvošanas spēle, kas norisinās Amazones lietus mežā. Jūs esat atstāts viens džungļos bez ēdiena vai aprīkojuma. Lai izdzīvotu, jums ir jāapgūst reālās dzīves izdzīvošanas metodes, un ieroču izgatavošana var būt dzīvības vai nāves jautājums

HALF LIFE ALYX

Spēlētāji kontrolē pretošanās dalībnieku Elisu Vensu, kad viņa un viņas tēvs Eli Venss cīnās ar Combine — citplanētiešu impēriju, kas ir iekarojusi Zemi. Dizainers Deivids Speirers teica, ka Alyx nav epizodiska spēle vai blakusstāsts, bet gan "nākamā Half-Life stāsta daļa", apmēram tikpat gara kā Half-Life 2.

HITMAN World of Assassination Part One

Enter the world of the ultimate assassin.
BECOME AGENT 47
Suit up for a spy-thriller adventure where all your deadly abilities are put to the test.
FREEDOM OF APPROACH
Your deadliest weapon is creativity. Unlock new gear and up your game on highly replayable missions.
WORLD OF ASSASSINATION
Travel a living, breathing world, filled with intriguing characters and lethal opportunities.

House of Fear Call of blood

Aukstā Helovīna rītā tās sienas bija liecinieces neizsakāmai šausmām: personāla un visu pacientu bezasins ķermeņi izkaisīti visur. Jūs esat forenzes izmeklētājs sacensībā ar laiku. Izšķidiniet noslēpumu, atrastiet pazudušos un lūdziet, lai jūs nestāvaties nākamajā upurī.

House of Fear Cursed souls

Baisa un nomācoša māja, kurā nepārtraukti mirgo gaismas un caur sienām dzirdami nervus stindzinoši trokšņi, lai gan neviena cita nav. Biedējoši čuksti. Negaidīti un dusmu pilni kliedzieni. Tumsā mītošas ēnas. Jo vairāk uzzini par šīs mājas pagātni, jo dziļāk tavā dvēselē tā iekļūst.

House of Fear Original

Nakts. Pamesta, pussagruvusi būdiņa mežā. Stūros zirnekļi saauduši tīklus, grīdu klāj bieza putekļu kārta un redzamas tikai vecas, salauztas mēbeles. Nav nevienas dzīvas dvēseles. Izskatās, ka būdiņa jau sen ir pamesta, bet vai tas tā patiešām ir?

Inside The Backrooms

Šausmu spēle līdz 4 spēlētājiem, kurā Jūs ar draugiem cīnīsieties, lai izbēgtu no dažādiem aizmugures telpu līmeņiem, risinot dažādas mīklas ar dažādiem mehāniķiem katrā no tām. Būs jāizpēta katra telpa, jāmeklē elementi, kas palīdz turpināt virzīties uz priekšu visas spēles garumā un atslēgt jaunas zonas, taču, jo tālāk dosies, jo bīstamāk tas būs, šajā zonā jāpievērš liela uzmanība, jāidentificē katra entītija un jāzina, kā no tām izvairīties, ja gribas izdzīvot.

Job Simulator

Pasaulē, kurā roboti ir aizstājuši visus cilvēku darbus, ieejiet “darba simulatorā”, lai uzzinātu, kā tas ir “darbs”

Jungle Quest

Pastaigājoties pa parku esi atradis portālu, kas ved uz noslēpumainu pasauli. Tavā priekšā parādās pārsteidzošs dzīvnieku rezervāts. Bet kā nokļūt atpakaļ? Lai atrastu ceļu mājup, tev jāsaliek puzles un jāizpēta noslēpumainā lidojošo salu pasaule.

KEEP TALKING AND NO. EXP.

Populāra stratēģijas spēle kura tika izveidota pirms VR parādīšanās. Spēles uzdevums ir spēlētājam procesuāli atmīnēt bumbu ar laika degli vadoties pēc komandas biedru sniegtās rokasgrāmatas instrukcijas.

KILLING FLOOR

Stāsta vadīta divu spēlētāju spēle, seko norādījumiem, atkaujies no pretiniekiem un mēģini izpildīt visas misijas.

Kayak VR: Mirage

Kayak VR: Mirage ir satriecošs un uzmundrinošs ceļojums pa skaistām un unikālām vietām, kas īpaši pielāgots virtuālajai realitātei. Manevrējiet mūsu pilnībā fiziski precīzo kajaku ap kontrolpunktiem un kronējiet sevi visātrāk, vai arī ņemiet mieru un izmantojiet bezmaksas viesabonēšanas režīmu nesteidzīgam ceļojumam un baudiet ainavu

Kingspray graffiti

Kingspray ir kaujās pārbaudīts VR Graffiti simulators ar reālistisku aerosolu, krāsām, pilieniem, metālisku krāsu un daudz ko citu! Krāsu sistēma: Pasaules klases mākslinieki ir palīdzējuši mums izveidot vāciņus, reālistisku spiedienu un izbalēšanu, metāliskus, mitrus/sausus efektus un reālas krāsas no Ironlak!

Mission SIGMA

Slepenie dienesti ir atraduši un neitralizējuši teroristu, kurš pēdējos desmit gadus slēpās pamestajā pilsētas daļā. Diemžēl tā ir vienīgā labā ziņa. Izrādās, ka uz pamestas augstceltnes jumta maniaks ir uzstādījis kodolgalviņu ar taimeri. Pati ēka ir pārvērsta aizsargtornī ar sarežģītiem slazdiem un šķēršļiem.Tevi ieteica kā šādu uzdevumu speciālistu. Slepenais dienests palīdzēs tev iekļūt pagalmā, bet pārējais ir tavā ziņā. Vai spēsi tikt garām visiem slazdiem un novērst kodolieroču uzbrukumu?

Moss

Kvils ir jauna pele, kura sapņo par diženumu ārpus savas apmetnes robežām. Izpētot mežu, viņa atrod noslēpumainu stikla relikviju un pamodina senu maģiju. Tā kā tēvocim tagad draud briesmas, Kvilai ir jādodas episkā ceļojumā un viņai līdzās esi vajadzīgs Tu! Kopā Jūs dosieties uz aizmirstām valstībām, risināsiet sarežģītas mīklas un cīnīsities ar draudīgiem ienaidniekiem.

PARANORMAL ACTIVITY

Armed with a battery hungry flashlight, you find yourself exploring what appears to be a quiet average looking home in a woodsy neighborhood. Before long, you discover you’re not alone as you discover the clues unraveling the horrifying mystery.

PAYDAY 2

Spēlējot PAYDAY 2 VR, jūs varēsiet aplaupīt bankas, ielīst mākslas galerijā, uzspridzināt dažus motociklistus viņu galvenajā mītnē vai ielauzties FIB, un jūs varat to darīt kopā ar līdz pat trīs draugiem.

Painting VR

Šajā spēlē var zīmēt visu , kas uz sirds! Radīt paši savu mākslas darbu.

Pavlov VR

Pavlov VR ir CS:GO replika. Spēlē pieejamas vairākas atpazīstamas kartes, kā piemēram The Dust II, Aztec, Office, Pool day un vēl daudzas citas. VR Gaming salonā vari spēlēt šo spēli komandā līdz pat 6 cilvēkiem.

Phasmophobia

Phasmophobia ir paranormāla šausmu spēle, ko izstrādājusi un izdevusi britu neatkarīgo spēļu studija Kinetic Games. Tas galvenokārt ir balstīts uz populāro spoku medību hobiju.

Pistol whip

Pistol Whip centrmezglā ir filmu plakāti, no kuriem katrs atbilst dziesmai, un, izvēloties vienu, atskaņotājs var iestatīt modifikatorus, piemēram, divkāršus, un ierobežot žurnālā esošo ložu skaitu. Katram modifikatoram ir atšķirīga ietekme uz rezultātu, jo grūtākie izaicinātāji rezultātam pievieno reizinātāju, bet vieglākie to samazina. Ir pieejami arī dažādi grūtības režīmi ar atsevišķu līderu sarakstu katram grūtības līmenim.

Propagation VR

Apvienojot izdzīvošanas šausmas un statisku viļņu šaušanu, Propagation VR liks jūsu adrenalīnam, mēģinot izdzīvot zombiju apokalipsē. Bruņojoties tikai ar ieročiem un dūrēm, cīnieties ar šausminošiem zombijiem un citiem daudzu sugu mutantiem

RICK AND MORTY

Experience life as a clone of Morty and all the trauma that comes with it. Step through portals to strange worlds, help Rick with his bizarre experiments, and use your hands in VR to pick up and play in an interaction-filled 3D Rick-ality.

Richies Plank Experience

Spēlētājam būs iespēja izbaudīt reālistisku pastaigu pa dēli kurš ir novietots vairākus metrus virs pilsētas. Šī spēle pārbaudīs katra spēlētāja augstuma bailes limitus.

SKYRIM VR

A true, full-length open-world game for VR has arrived from Bethesda Game Studios. Skyrim VR reimagines the complete epic fantasy masterpiece with an unparalleled sense of scale, depth, and immersion.

Sanctum

Pasaulē ir tādas tumšas vietas, kurās labāk nenkoļūt – vietas, kur piepildās visas tavas slēptākās bailes. Esi saņēmis vēstuli no vecas draudzenes un cīņubiedres bīstamos piedzīvojumos ar lūgumu pēc palīdzības. Vēstulē viņa stāsta par cilvēku pazušanas gadījumiem apkārtējos mežos. Jums jāveic izmeklēšana. Esiet piesardzīgi, jo tiekoties ar senu spēku, kas mīt zem veca, pamesta klostera, jūs riskēsiet ne tikai ar savām dzīvībām, bet arī ar pazudušo dvēselēm. Šī drūmā svētnīca slēpj briesmīgus noslēpumus.

Signal Lost

Kāds noslēpums slēpjas kosmosa stacijā, kas tagad šķiet bez dzīvības, un kur pazuda tās apkalpe? Atrodi atbildes un salabo galveno borta datoru, lai novērstu katastrofu.

Space Pirate Trainer

Viena no aktīvākajām VR spēlēm. Spēlētājam būs uzdevums izvairīties no lidojošu robotiņu uzbrukuma aizsargājoties ar ieroča un vairoga palīdzību.

Subnautica

Nolaidieties svešas zemūdens pasaules dzīlēs, kas piepildītas ar brīnumiem un briesmām. Izgatavojiet aprīkojumu, vadiet zemūdenes, apmāniet gudros savvaļas dzīvniekus, lai izpētītu koraļļu rifus, vulkānus, alu sistēmas un daudz ko citu, vienlaicīgi mēģinot izdzīvot.

Summer Funland

Krāšnas atrakcijas un jautrība pārpārēm. Traki amerikāņu kalniņi, jautras mini-spēles, neticami ātrs brauciens ar motociklu caur Gotemu, zemūdens braucieni un kosmosa ceļojumi- Summer Funland aizpūtīs Tevi prom!

Superhot

Šauj, sit, met priekšmetus un iejūties kā matrixā, bet ja pretinieks tev pieskarsies, spēle būs beigusies! Laiks iekš spēles kustēsies tikai tad kad spēlētājs pats kustēsies.

Survival

Jūs plānojāt neaizmirstamu brīvdienu ceļojumu ar draugiem. Tomēr jūs necerējāt, ka tas pārvērtīsies par izdzīvošanas skolu. Zibens iespēra lidmašīnā, un tā avarēja blakus nelielai neapdzīvotai salai Klusajā okeānā. Pilota kabīnes raidītājs nedarbojas pareizi un neļauj to noskaņot uz radioviļņiem, kas nepieciešami, lai izsauktu palīdzību. Kas zina, cik ilgi jums būs jāgaida, līdz meklēšanas komanda jūs atradīs ... Pa to laiku jūs esat šokā, nobijies un ciešat no bada. Apkārt nav nekādu krājumu un nekā cita, kā vien savvaļas daba. Laika apstākļi pasliktinās, un jums ir nepieciešama vieta, kur paslēpties. Izmantojiet savu loģisko domāšanu, lai izdzīvotu. Izpētiet, ko var atrast salā un kā tas var palīdzēt jums palikt dzīvam.

THE FOREST

Ļoti interesanta izdzīvošanas spēle. Pēc lidmašīnas avārijas Jūs esat nokļuvuši uz vientuļas salas, tomēr, Jūs neesat šeit vienīgie, salu ir apsēduši dažādi briesmoņi, kuri ļoti apgrūtinās Jūsu izdzīvošanas iespējas un misiju izpildi.

THE LAB

Pārbaudi savas lokšaušanas prasmes. Aizsargā cietokšņa vārtus no uzbrucējiem cik vien ilgi spēj! Jo ilgāk izturēsi, jo vairāk un ātrāki paliks uzbrucēji. Izmēģini arī vairākas citas mini spēlītes.

Table Top Tennis

Galda teniss , kuru Tu vari spēlēt pret savu draugu vai kādu citu spēlētāju.

The Blu

Ļoti krāšņi un interaktīvi trīsdimensiāli video par dzīvi okeāna dzīlēs. Viena video ilgums ir aptuveni ap 2 minūtēm.

The Prison

Tava policistu komanda jau gadiem ilgi nenogurstoši cīnās pret noziedzīgiem grupējumiem. Pēdējā lielā operācijas ļāva atklāt vairākus korumpētus augsta līmeņa policijas darbiniekus. Tomēr, kas augstu kāpj, reizēm arī zemu krīt. Esi iesēdināts, tomēr tavi draugi joprojām ir brīvībā. Bēgšanas plāns ir gatavs, un tagad tev nokļūšanai brīvībā un sava goda atjaunošanai būs nepieciešama visa iespējamā drosme, viltība un veiksme. Tikai brīvībā varēsi turpināt savu cīņu par taisnīgumu!

The Walking Dead Onslaught

Izdzīvošanā nekad nav miera. Spēle ir atveidota pēc AMC seriāla The Walking Dead. Sagatavojieties zombiju uzbrukumam, uzņemoties savu iecienītākā šova varoņu lomas un stājoties pretī šīs apokaliptiskās jaunās pasaules šausmām un cilvēciskumam.

The Walking Dead: Saints & Sinners

Saints & Sinners ir spēle, kas atšķiras no citām The Walking Dead visumā. Katrs izaicinājums un katrs pieņemtais lēmums ir TAVĀ izvēlē. Cīnies ar zombijiem, dodies caur Ņūorleānas appludinātām drupām un nokļūsti svarīgu lēmumu priekšā, kas ietekmēs ne tikai tevi, bet arī citus izdzīvojušos.

UNDERDOGS

Ietiniet sevi 5 tonnās metāla un dodieties cauri tumšajai UNDERGROUND MECH FIGHTS ainai! Satriec, sasmalcini, sagrauj un saplēs ienaidnieka robotus un mehānismus!

Vacation simulatour

Pasaulē, kurā roboti ir aizstājuši visus cilvēku darbus, ieejiet “darba simulatorā”, lai uzzinātu, kā tas ir “darbs”.

Walkabout Mini Golf

Iepazīstiet jautro un skaisto pasauli, kas piepildīta ar labākajiem mini golfa laukumiem, ko jebkad esat redzējis! Spēlējiet pats vai izaiciniet savus draugus privātā spēlē ar līdz pat 5 cilvēkiem.

VIRTUĀLĀS REALITĀTES SPĒLES

bottom of page