top of page
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram

VR KOMANDAS SPĒLES

BEATSABER

Viena no populārākajām VR spēlēm pasaulē. Spēlētāja uzdevums ir mūzikas ritmā sašķelt pretīm nākošos kubikus. Ir iespējams izvēlēties dažādas dziesmas un spēles sarežģītības līmeņus.

KILLING FLOOR

Stāsta vadīta divu spēlētāju spēle, seko norādījumiem, atkaujies no pretiniekiem un mēģini izpildīt visas misijas.

THE FOREST

Ļoti interesanta izdzīvošanas spēle. Pēc lidmasīnas avārijas tu ar draugiem esat nokļuvuši uz vientuļas salas, tomēr Jūs neesat šeit vienīgie, salu ir apsēduši dažādi briesmoņi kuri diezgan ļoti apgrūtinās Jūsu izdzīvošanas iespējas un misiju izpildi.

CREED

CREED Filmas iedvesmota boksa spēle. Cīnies viens pret datora vadītu pretinieku, vai izaicini draugu uz kārtīga VR boksa duēli! Fiziskā izturība un cīņas prasmes ir ļoti svarīgs spēles elements.

STAR TREK

Spēle ir balstīta uz pasaulē populāro seriālu "STAR TREK". Spēli var spēlēt līdz četriem spēlētājiem, kuri iejūtās kapteiņa, Helmas, taktiskā vai inženiera lomā. Veiciet stratēģiskus lēmumus un komandējiet komandu misiju izpildei.

STAND OUT

Mūsdienās ļoti populārā datorspēļu žanra "battle royale" tipa spēle. Tu un vēl 20 spēlētāji tiekat izmesti dažādās kartes lokācijās, uzdevums ir tikai viens, atrodi ieročus un mēģini būt pēdējais izdzīvojušais.

KEEP TALKING AND NO. EXP.

Populāra stratēģijas spēle kura tika izveidota pirms VR parādīšanās. Spēles uzdevums ir spēlētājam procesuāli atmīnēt bumbu ar laika degli vadoties pēc komandas biedru sniegtās rokasgrāmatas instrukcijas.

Pavlov VR

Pavlov VR ir CS:GO replika. Spēlē pieejamas vairākas atpazīstamas kartes, kā piemēram The Dust II, Aztec, Office, Pool day un vēl daudzas citas. VR Gaming salonā vari spēlēt šo spēli komandā līdz pat 6 cilvēkiem.

Arizona sunshine

Arizona Sunshine ir viena no populārākajām komandas spēlem kurā spēlētājiem būs jāizvairās no zombiju uzbrukumiem un sekojot stāstam izpildīt visdažādākās misijas

bottom of page