top of page
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram

ИГРЫ ВИРТУАЛЬНОЙ РЕАЛЬНОСТИ

Mission SIGMA

Slepenie dienesti ir atraduši un neitralizējuši teroristu, kurš pēdējos desmit gadus slēpās pamestajā pilsētas daļā. Diemžēl tā ir vienīgā labā ziņa. Izrādās, ka uz pamestas augstceltnes jumta maniaks ir uzstādījis kodolgalviņu ar taimeri. Pati ēka ir pārvērsta aizsargtornī ar sarežģītiem slazdiem un šķēršļiem.Tevi ieteica kā šādu uzdevumu speciālistu. Slepenais dienests palīdzēs tev iekļūt pagalmā, bet pārējais ir tavā ziņā. Vai spēsi tikt garām visiem slazdiem un novērst kodolieroču uzbrukumu?

The Prison

Tava policistu komanda jau gadiem ilgi nenogurstoši cīnās pret noziedzīgiem grupējumiem. Pēdējā lielā operācijas ļāva atklāt vairākus korumpētus augsta līmeņa policijas darbiniekus. Tomēr, kas augstu kāpj, reizēm arī zemu krīt. Esi iesēdināts, tomēr tavi draugi joprojām ir brīvībā. Bēgšanas plāns ir gatavs, un tagad tev nokļūšanai brīvībā un sava goda atjaunošanai būs nepieciešama visa iespējamā drosme, viltība un veiksme. Tikai brīvībā varēsi turpināt savu cīņu par taisnīgumu!

Survival

Jūs plānojāt neaizmirstamu brīvdienu ceļojumu ar draugiem. Tomēr jūs necerējāt, ka tas pārvērtīsies par izdzīvošanas skolu. Zibens iespēra lidmašīnā, un tā avarēja blakus nelielai neapdzīvotai salai Klusajā okeānā. Pilota kabīnes raidītājs nedarbojas pareizi un neļauj to noskaņot uz radioviļņiem, kas nepieciešami, lai izsauktu palīdzību. Kas zina, cik ilgi jums būs jāgaida, līdz meklēšanas komanda jūs atradīs ... Pa to laiku jūs esat šokā, nobijies un ciešat no bada. Apkārt nav nekādu krājumu un nekā cita, kā vien savvaļas daba. Laika apstākļi pasliktinās, un jums ir nepieciešama vieta, kur paslēpties. Izmantojiet savu loģisko domāšanu, lai izdzīvotu. Izpētiet, ko var atrast salā un kā tas var palīdzēt jums palikt dzīvam.

Sanctum

Pasaulē ir tādas tumšas vietas, kurās labāk nenkoļūt – vietas, kur piepildās visas tavas slēptākās bailes. Esi saņēmis vēstuli no vecas draudzenes un cīņubiedres bīstamos piedzīvojumos ar lūgumu pēc palīdzības. Vēstulē viņa stāsta par cilvēku pazušanas gadījumiem apkārtējos mežos. Jums jāveic izmeklēšana. Esiet piesardzīgi, jo tiekoties ar senu spēku, kas mīt zem veca, pamesta klostera, jūs riskēsiet ne tikai ar savām dzīvībām, bet arī ar pazudušo dvēselēm. Šī drūmā svētnīca slēpj briesmīgus noslēpumus.

Jungle Quest

Pastaigājoties pa parku esi atradis portālu, kas ved uz noslēpumainu pasauli. Tavā priekšā parādās pārsteidzošs dzīvnieku rezervāts. Bet kā nokļūt atpakaļ? Lai atrastu ceļu mājup, tev jāsaliek puzles un jāizpēta noslēpumainā lidojošo salu pasaule.

Cyberpunk

​Ir 22. gadsimta sākums. Straujais tehnoloģiskais progress ir izraisījis sabiedrības sabrukumu. Cilvēki sākuši pārlieku modificēt savus ķermeņus. Korporācijas savstarpēji karo par datiem, kas ir kļuvuši par vērtīgāko preci tirgū. Tava komanda – grupa kiborgu ar īpašām spējām – ir nolēmusi nozagt retus datus no ietekmīgas korporācijas arhīva. Nepamanīti iekļūstiet kompleksā, atrodiet arhīvu, un lejuplādējiet datus. Bet ņem vērā – tas nepavisam nebūs viegli.

Christmass

Ziemassvētki ir apdraudēti! Ziemassvētku vecītis ir iekļuvis sniegavētrā, pazaudējis visas dāvanas un nevar atrast ceļu mājup. Tu esi vienīgais, kas var glābt Ziemassvētkus. Lai palīdzētu vecītim atrast savu māju, tev jāiededz gaismiņas meža lielākajā Ziemassvētku eglītē. Pirms tam tev vēl jānokļūst pie Ziemassvētku vecīša Ziemeļpolā un viss jāsagatavo. Uzzini, kāpēc elfi atsakās strādāt un kāpēc bērni nesaņem dāvanas. Steidzieties kopā ar vecīša labākajiem palīgiem ziemeļbriežiem atkal sapost pašu pirmo Ziemassvētku eglīti!

Chernobyl

Ja vien mēs varētu mainīt pagātni vai būt aculiecinieki notikumiem, kas mainījuši pasauli… Vai ir iespējams mainīt likteni? Doties atpakaļ laikā, lai redzētu, vai var mainīt situāciju, no kuras, šķiet, nebija izejas. Kas notika avārijas naktī? Kas notika pēc tam? Rast atbildes uz jautājumiem, kas līdz šim palikuši neatbildēti. Černobiļas spoku pilsēta var pastāstīt par sevi… stāstu, kas maksāja dzīvības. Katastrofa, kas mūs joprojām ietekmē…

BATMAN ARKHAM VR

Experience Gotham City through the eyes of the World's Greatest Detective in an all new Arkham mystery. Think like Batman. Utilize his legendary gadgets in Virtual Reality to unravel a plot that threatens the lives of Batman's closest allies.

DREAMWORKS VOLTRON VR CHRONICLE

Dreamworks Voltron ir iespēja iejusties drosmīgā Voltronas bruņinieka ādā un kopā ar viņa sabiedrotajiem, Lencu, Henku, Pidžu, Keitu un Širo, dodies bīstamā starpgalaktiskā cīņā!

PARANORMAL ACTIVITY

Armed with a battery hungry flashlight, you find yourself exploring what appears to be a quiet average looking home in a woodsy neighborhood. Before long, you discover you’re not alone as you discover the clues unraveling the horrifying mystery.

SEEKING DAWN

A science fiction VR survival adventure that takes you far beyond the solar system. Step into the shoes of a soldier discovering a hostile planet, where predators roam freely and enemies are trigger-happy.

RICK AND MORTY

Experience life as a clone of Morty and all the trauma that comes with it. Step through portals to strange worlds, help Rick with his bizarre experiments, and use your hands in VR to pick up and play in an interaction-filled 3D Rick-ality.

DOOM VR

DOOM® VFR brings the fast-paced, brutal gameplay fans of the series love to virtual reality. Play as a cybernetic survivor who is activated by the UAC to fight the demon invasion, maintain order, and prevent catastrophic failure at the Mars facility.

FALLOUT VR

Fallout 4 ir godalgotā spēļu ražotāja Bethesda Game Studios radīts VR piedzīvojums, kas norisinās postapokaliptiskā pasaulē. Šī spēle ir ieguvusi vairāk nekā 200 godalgu, tostarp arī DICE un BAFTA balvu kā gada labākā spēle.

SKYRIM VR

A true, full-length open-world game for VR has arrived from Bethesda Game Studios. Skyrim VR reimagines the complete epic fantasy masterpiece with an unparalleled sense of scale, depth, and immersion.

Gorn

GORN ir asiņaina VR gladiatoru spēle - simulators. To veidojuši nopelniem bagātie Dienvidāfrikas spēļu ražotāji Free Lives, kuru spēles Broforce un Genital Jousting ieguvušas milzu uzmanību visā pasaulē

Summer Funland

Spectacular attractions and pure fun abound. A crazy rollercoaster, hilarious mini-games, an incredibly fast-paced motorcycle ride through Gotham, underwater voyage and space trip – Summer Funland will blow you away!

Angry Birds

Angry Birds mobilā spēle veidota speciāli virtuālajai realitātei. Lidini putnus un sagrauj cietokšņus!

Belko Experiment

The Belko Experiment ir spēle, kas raisa ironiskas pārdomas par to, kā izdzīvot darba vietā! Spēles dalībniekiem nākas atrisināt virkni prāta uzdevumu un mīklu, lai pagūtu izkļūt no ofisa un apturētu eksploziju. Vai ar 15 minūtēm būs gana?

Ghoalie Challange

Kļusti par hokeja vārstsargu un atvairi pēc iespējas vairāk vārtos raidītās ripas!

Job Simulator

In a world where robots have replaced all human jobs, step into the "Job Simulator" to learn what it was like 'to job'.

Brookheaven Experiment

Tumsa, pistole un lukturītis, tas ir viss ar ko tev būs jāizdzīvo atšaujoties no zombiju uzbrukuma. Brīdinām: mēdz būt baisi!

Google Tilt Brush

Tilt Brush sniedz iespēju jebkuram radīt prātam neaptveramus trīsdimensionālus mākslas darbus. Glezno ar otu, rotaļājies ar gaismām, ēnām vai vienkārši uzbur savu pasauli. Šajā spēlē telpa ir tavs audekls!

Amerikāņu Kalniņi

Plaša izvēle ar trakākajiem amerikāņu kalniņiem. VR piedzīvojums kuru ikvienam vajadzētu izmēģināt vismaz vienu reizi.

Fruit Ninja

Spēle kura ir veidota uz vispausaulē pazīstamo mobilā telefona spēli “Fruit Ninja”. Ideja ir tā pati, ar divu zobenu palīdzību mēģini sagriezt pēc iespējas vairāk lidojošos augļus

The Blu

Ļoti krāšņi un interaktīvi trīsdimensiāli video par dzīvi okeāna dzīlēs. Viena video ilgums ir aptuveni ap 2 minūtēm.

Superhot

Šauj, sit, met priekšmetus un iejūties kā matrixā, bet ja pretinieks tev pieskarsies, spēle būs beigusies! Laiks iekš spēles kustēsies tikai tad kad spēlētājs pats kustēsies.

Richies Plank Experience

Spēlētājam būs iespēja izbaudīt reālistisku pastaigu pa dēli kurš ir novietots vairākus metrus virs pilsētas. Šī spēle pārbaudīs katra spēlētāja augstuma bailes limitus.

THE LAB

Pārbaudi savas lokšaušanas prasmes. Aizsargā cietokšņa vārtus no uzbrucējiem cik vien ilgi spēj! Jo ilgāk izturēsi, jo vairāk un ātrāki paliks uzbrucēji. Izmēģini arī vairākas citas mini spēlītes.

Fancy Skiing

Aizraujoša kalnu slēpošanas spēle kura ļoti labi pārbaudīs spēlētāja balancu un vestibilāro stāvokli. Brīdinām, ka pirmajās spēles reizēs, spēlētāji mēdz zaudēt balancu un krist.

Space Pirate Trainer

Viena no aktīvākajām VR spēlēm. Spēlētājam būs uzdevums izvairīties no lidojošu robotiņu uzbrukuma aizsargājoties ar ieroča un vairoga palīdzību.

BEATSABER

Viena no populārākajām VR spēlēm pasaulē. Spēlētāja uzdevums ir mūzikas ritmā sašķelt pretīm nākošos kubikus. Ir iespējams izvēlēties dažādas dziesmas un spēles sarežģītības līmeņus.

KILLING FLOOR

Stāsta vadīta divu spēlētāju spēle, seko norādījumiem, atkaujies no pretiniekiem un mēģini izpildīt visas misijas.

THE FOREST

Ļoti interesanta izdzīvošanas spēle. Pēc lidmasīnas avārijas tu ar draugiem esat nokļuvuši uz vientuļas salas, tomēr Jūs neesat šeit vienīgie, salu ir apsēduši dažādi briesmoņi kuri diezgan ļoti apgrūtinās Jūsu izdzīvošanas iespējas un misiju izpildi.

CREED

CREED Filmas iedvesmota boksa spēle. Cīnies viens pret datora vadītu pretinieku, vai izaicini draugu uz kārtīga VR boksa duēli! Fiziskā izturība un cīņas prasmes ir ļoti svarīgs spēles elements.

STAR TREK

Spēle ir balstīta uz pasaulē populāro seriālu "STAR TREK". Spēli var spēlēt līdz četriem spēlētājiem, kuri iejūtās kapteiņa, Helmas, taktiskā vai inženiera lomā. Veiciet stratēģiskus lēmumus un komandējiet komandu misiju izpildei.

STAND OUT

Mūsdienās ļoti populārā datorspēļu žanra "battle royale" tipa spēle. Tu un vēl 20 spēlētāji tiekat izmesti dažādās kartes lokācijās, uzdevums ir tikai viens, atrodi ieročus un mēģini būt pēdējais izdzīvojušais.

KEEP TALKING AND NO. EXP.

Populāra stratēģijas spēle kura tika izveidota pirms VR parādīšanās. Spēles uzdevums ir spēlētājam procesuāli atmīnēt bumbu ar laika degli vadoties pēc komandas biedru sniegtās rokasgrāmatas instrukcijas.

Pavlov VR

Pavlov VR ir CS:GO replika. Spēlē pieejamas vairākas atpazīstamas kartes, kā piemēram The Dust II, Aztec, Office, Pool day un vēl daudzas citas. VR Gaming salonā vari spēlēt šo spēli komandā līdz pat 6 cilvēkiem.

Elven Assassin

Aizraujoša un interaktīva virtuālās realitātes spēle komandām. Spēlējiet komandā cīnoties pret datoru kontrolētiem monstriem, vai izaiciniet viens otru uz PVP cīņu un pierādiet kurš no Jums ir labākais un precīzākais lokšāvējs!

Fruit Ninja

Spēle kura ir veidota uz vispausaulē pazīstamo mobilā telefona spēli “Fruit Ninja”. Ideja ir tā pati, ar divu zobenu palīdzību mēģini sagriezt pēc iespējas vairāk lidojošos augļus

Alice

Piedalies notikumu virpulī un iedomājies sevi Alises vietā! Ienirsti īstā burvju pasaulē! Tev ir jāatklāj Brīnumzemes laiku nobūrušās Sirds karalienes noslēpumus. Izdzer sarukšanas dziru un seko Baltajam trusim cauri sarežģītajiem labirintiem pasaulē aiz palielināmā stikla, kur viss ir apgriezts ar kājām gaisā.

Arizona sunshine

Arizona Sunshine ir viena no populārākajām komandas spēlem kurā spēlētājiem būs jāizvairās no zombiju uzbrukumiem un sekojot stāstam izpildīt visdažādākās misijas

bottom of page