top of page
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram

ESCAPE ROOM (House of Fear: Cursed Souls)
Sakarā ar tehnikas atjauninājumu, varam atsākt piedāvāt Ukraiņu kompānijas ARVI VR veidotās ESCAPE room spēles. Kopā ar VR Gaming komandu, turpmāko mēnešu laikā izspēlēsim visas mūsu katalogā piedāvātās ESCAPE room spēles un publicēsim īsus aprakstus par mūsu iegūto pieredzi.

SPĒLES APRAKSTS

Baisa un nomācoša māja, kurā nepārtraukti mirgo gaismas un caur sienām dzirdami nervus stindzinoši trokšņi, lai gan tajā neviena cita nav. Biedējoši čuksti, negaidīti un dusmu pilni kliedzieni. Tumsā mītošas ēnas. Jo vairāk uzzini par šīs mājas pagātni, jo dziļāk tavā dvēselē tā iekļūst.


MŪSU PIEREDZE

Izpēlējām šo spēli divatā un izgājām tikai ar otro reizi. Pirmajā reizē uzlikām ļoti optimistisku laiku 20 minūtes, bet tomēr nespējām atrast vienu no pavedieniem un spēles laiks izbeidzās. Otrajā reizē jau ar ilgāku spēles laiku sanāca to iziet. Ja godīgi, daudzus pavedienus bija vienkārši atrisināt, bet dažos bija diezgan jāpalauza galva. Kopsumā ļoti interesants escape room variants ar diezgan labi izspēlētiem horror games elementiem.


Vēlies izmēģināt kādu no VR ESCAPE ROOM spēlēm? Rezervē savu spēles sesija caur VR Gaming mājaslapu, rakstot epastā info@vrgaming.lv vai zvanot uz studiju +371 24882404.


Comments


bottom of page